Skip to the main content

Arhiv za 07 mjesec 2006. godine

[] 31. srpnja 2006.

Bar StoolsI tako sam, zbog ekonomskih razloga, završio u njezinom stanu.

Zapravo to nisu bili ekonomski razlozi koliko želja mladog nabrušenog lava da što prije utaži svoju glad za mladom antilopom. Bilo je 20 kilometara do moje gajbe, jest da je to prilično benzina, ali se nakon 20 minuta tijelo itekako ohladi od želje. Pogotovo ona. Pogotovo u kasnu jesen.

Pa da ne zaspi putem pristao sam da odem do njenog stana koji se, nekim čudom, materijalizirao 100 metara od ulaza u kafić u kojem smo ritualno ispijali kave to popodne.

Zapravo to nije ni bio pravi stan nego više kao nešto privremena solucija. Jel' nešto studirala ili je pobjegla od kuće ili se tek zaposlila u mojem gradu – nisam pitao. Nismo pričali o tome, zapravo sam ja rijetko što rekao, većinom je ona trubila o svojem bivšem s kojim je prekinula prije par mjeseci jer ga je našla sa svojom najfrendicom, a ja sam došao više kao opaki doktor protiv tuge i tih stvari.

A zna se kako tretman kod zločestog doktora završava: injekcijom.

Nastavak

[] 30. srpnja 2006.

Violet Sung vs Aeon Flux

U ovim ljetnim vrućinama Blogopod proudly presents dvije tamnije cure.

Nastavak

[] 25. srpnja 2006.

Rezultati ankete #1

Anketa

Kao što se lijepo može vidjeti iz priloženog zaključujemo da su čitatelji pokvareni i da im se čudne stvari motaju po glavi. Autor se, naravno (a kako i ne bi), od svega toga ograđuje s naznakon da on ne čita vlastita (ne)djela.

Ajd, dobro, bila je to prva od gro anketa pa priznajem da nisam dobro upitao. Na greškama se uči (mož mislit) pa će od slijedeći put biti bolje. Zapravo danas.

Glasaše vas 16orica. Nadam se da nitko više puta.

Nastavak

[] 23. srpnja 2006.

Bra- Jel' dobra ova?

- Super je. Taman.

- A ova?

- Ova ima nešto, ali nedovoljno.

- A šta kažeš na ovu?

- Ma sve pet. Nego, lima, daj budemo analizirali poslije. Čekam kolegu za dogovor za neki biznis.

- Ok, majstore. Dođem posle.

Dokrajčio je pivo, pokupio svoje časopise sa šanka, zadnji primjerak isčupao konobaru iz ruke (trebali ste ovome vidjeti izraz lica) i izletio van.

Nastavak

[] 19. srpnja 2006.

Leeloo vs Black Mamba

Danas dvije simpa cure. Ne bi ni mrava zgazile, ali su opake na borilačkim vještinama.

Nastavak

[] 17. srpnja 2006.

PhoneEvo nešto se (kao) sitno mijenjalo na blogu. Nema pričice, ovo ja (uglavnom) sebi pišem da ne zaboravim.

1. Search tj. Imam i ja sličicu s povećalom

Pretraživanje tu gore desno - netko se žalio da nema. Neki ljudi surfuju većinom preko toga. Fetiši na tipkanje.

A mogu se pretraživati i linkovi u slučaju da netko ne može pronaći sliku onih ženskih pozadina. Recimo.

2. Tagovi aka I ja sam frajer

Dodani su tagovi na linkove (za vas 5 koji to pratite) tako da se jednostavno filtrira ono što se ne želi pratiti (desno na stranici s linkovima).

Upozorenje: linkovi više ne postoje!

Nastavak

[] 6. srpnja 2006.

Six of One vs Jessica Rabbit

Još jednom sam prekopao cijeli Internet (došao sam do kraja) u potrazi za odgovarajućim komadima.

Nastavak

[] 2. srpnja 2006.

SoccerI onda me je jednog dana krenula upoznati sa svojim starcima...

Jedan od onih THE momenata kad se nalaziš na raskrižju: cesta lijevo je asfaltirana, desno je zemljana. Zapravo nema neke velike razlike, ali ipak je ljepše voziti po asfaltu.

Jer i ovdje postoje samo dva različita smjera: ili ćeš se dopasti njenim starcima, dobiti zeleno svijetlo i tu i tamo se družiti i nabacivati finte ili će te zamrziti, izbjegavati i stalno joj spominjati kako ja nisam pravi čovjek za nju.

Nastavak

[] 2. srpnja 2006.

HL2E1Upozorenje: post sadrži spoilere. Ako do sada niste igrali Half-Life, a namjeravate uskoro - nemojte čitati jer smanjuje doživljaj.

Nastavak